Bu doğrultuda yakın dönemde 4 adet Ford Cargo 1846T’yi filolarına kattıklarını söyleyen Talha Nakliyat İdari İşler Müdürü Halil İbrahim Dorul, daha önce de Ford Cargo 1838T kullandıklarını belirterek, “Şu anda 9 tane çekicimiz var. Filomuzda kamyon ve tırlarımızın tamamı Ford markasıdır” dedi. “FORD CARGO 1846T’LER PİYASADAKİ BİRÇOK ARAÇTAN ÜSTÜN” Kısaca neden Ford Cargo 1846T sorumuzu şu ifadelerle cevapladı: “Yerli , bayii, fiyat, yakıtta tasarruf… Bir taşımacı olarak başka ne isteyebilirsiniz ki? Özellikle Ford’un 1846T özelliklerinde bir araç almaya kalktığınızda arada ne kadar büyük farklılıklar olduğunu göreceksiniz. Ayrıca 1846T’nin görselliğini çok beğendim. Bu sebeplerin toplamında da filomuz açısından daima Ford’u tercih ediyoruz.

 

Otomatik vitesliler; binek otomobil gibi kullanılabiliyor, çok rahat… Bindik, bir tur attık, hemen 2 tane alalım dedik. Test amaçlı getirilen araçlar, bizde 1 ay kadar kaldı. Bir süre kullandık. Özellikle şoförlerden gelen geri bildirimler de çok olumlu yöndeydi. ” dedi. “1846T ALMAMAK İÇİN BİR SEBEP ARAMAK GEREK” Ford Cargo 1846T’nin öne çıkan teknik özelliklerini ise Ataman şu şekilde yorumladı: ‘Her şeyden önce motoru diğer markalardan güçlü; 460 PS, torklu da bir araç, görsel olarak da çok hoş ve ekonomik bir araç… Dolayısıyla almamak için bir sebep aramak gerek’ “MOTOR VE ŞANZIMAN OLDUKÇA GÜÇLÜ” “Firmamda kullanıldığı için söylemiyorum, gerçekten Ford güzel bir araç yapmış” diyen Ataman, 1846T’nin özelliklerine dair şunları söyledi: “Zaten içindeki motor da, şanzımanı da güçlü ve ayrıca aracın sürüşü de oldukça konforlu… 1

Ford Cargo 1846T’ler teknik özellik olarak da pek çoğundan üstün bir araç”. “FORD’UN YARATTIĞI DAYANIKLILIK ALGISI İNSANLARI YÖNLENDİRİYOR” İlk aracının Ford olduğunu söyleyen Dorul ise “İlk o zaman Ford’la tanıştık. Ford’un piyasadaki duruşu da bellidir. Ford eskiden beri piyasada olan bir firma, kamyonlarının dayanıklılığı herkes tarafından kabul görmüş bir gerçektir. Benim çocukluğumdan kalma ‘Alırsın Ford, olursun Lord’ sloganı beyinlere kazınmış bir slogan” dedi. Bunun temelinde genel bir anlayışın olduğunu hatırlatan Dorul, bu anlayışın tecrübeye dayanan bir anlayış olduğunun altını çizdi. Ford markasının yıllara dayanan tecrübesine vurgu yapan Dorul, “Markanın yarattığı ‘dayanıklılık’ algısı insanları yönlendiriyor. Örneğin Ford 1846T Çekici’yi yeni çıkardı; yeni bir araç, deneyimini hiç bilmiyoruz ama Ford olduğu için güvendik ve aldık” diyerek Ford markasına duydukları güveni dile getirdi. “ÖZELLİKLE ŞOFÖRLERİMİZDEN GELEN GERİ BİLDİRİMLER DE ÇOK OLUMLU YÖNDE” 1846T’lerin ilk ikisini 4 ay önce, diğer kalan 2 tanesini de 1 ay sonra aldıklarını belirten Ataman ise “Bize ilk etapta test aracını getirdiler. Elimizde hiç yokken 3 tane çekici oldu.ford transit minibüs 14+1 16+1 17+1 okul ve personel servisi fort ‘FORD İLE GELECEĞİN FİRMASI’ Talha Nakliyat’ın 2011 yılından beri büyüme sürecinde olduğunu belirten Mali İşler Müdürü Uğur Ataman ise, “Daha genç bir firma olduğumuz için piyasada herkes bu işi kiralama usulü yapıyor ama biz öz malımızla çalışmayı tercih ediyoruz. Bizim nakliye alanında geleceğin firması olmak gibi bir iddiamız var, bu iddiamızı da Ford’la gerçekleştireceğiz”.

FORD MİNİBÜS FORD TRANSİT FORD TURNEO CUSTOM TRANSİT
 
 
 

YORUM EKLE