HYUNDAI TRUCKS HYUNDAI TRAGO HYUNDAI XCIENT NEW HYUNDAI TRUCKS HYUNDAI TRUCKS 2017
 

28 Mart 2013 - Hyundai Motor Company ticari bölümü bugün 2013 Seul Motor Show'da yeni ağır kamyon Xcient açıkladı. 2006 yılında girmiştir Trago, bir sonraki nesil daha fazla stil ve gelişmiş çeşitli özellikler ile döner.
Xcient bir büyük etkileyici birleşimi, dinamik tarzı, en iyi sınıfının yakıt ekonomisi ve geniş kabin odası ile ağır kamyon pazarında yeni standartlar bekleniyor. Adı 'Xcient' kamyonun güç ve verimlilik taşıma ', verimli' XC, en büyük birim ölçüm verileri, ve kelime birleştirerek yapıldı.
"Xcient mükemmellik ve teknoloji yenilik Hyundai Motor en amansız takibi sonucu," Hanyoung Choi, Hyundai Motor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı söyledi. "Biz bu yeni araç bize ticari araç pazarında önemli bir oyuncu olma hedefimizi gerçekleştirmek yardımcı olacağına inanıyoruz."
Geliştirmek için yatırım kazandı üç yıl ve 200 milyar aldı Xcient, kargo, traktör ve dökümü de dahil olmak üzere tam bir dizisi sunmaktadır. Erken gelişim aşamalarından itibaren, kamyon müşterilerin ihtiyaçları ve pazar eğilimleri tam olarak yansıtılmıştır.
Yan karakter çizgileri cesur ama sofistike görüntü eklemek ise geniş ızgara, kendi kendinden emin bir görünüm güçlendirir.
Kabin yüksekliği sürücüleri daha fazla yer vererek, 1.895 mm 330 mm artırılmıştır. Kabin içinde yatağın genişliği de uzun mesafe sürüş için kamyon optimize, 650mm den 800mm yükseltilmiştir. 1.046 L depo hem daha fazla kolaylık sunuyor.
520ps maksimum çıkış, 255kg • m maksimum tork ile, maksimum 420PS çıkış, 200kg • m maksimum tork ve Powertech motor, 10L H-motor: Xcient iki dizel motor ile birlikte gelir.
Geliştirilmiş motor performansı nedeniyle, yeni modelin yakıt ekonomisi bir önceki modelden yedi oranında geliştirilmiştir. Buna ek olarak, yeni model dökümü bahar, çift debriyaj ve havalı süspansiyon, bakım maliyetleri düşürerek daha ekonomik verimli kamyon yapma dahil olmak üzere gelişmiş bileşenleri, kaynaklanan gelişmiş dayanıklılık sahiptir.
Xcient gibi sıcak / soğuk hava havalandırma, düğme-start ile sürücü koltuğu gibi ticari araç pazarında ilk kez, için kolaylık özellikleri bir dizi kabul etti. Özellikle, Hyundai'nin gelişmiş araç içi telematik hizmet 'Mavi Bağlantı' ticari araçlarda ilk kez dahil edildi.
Hyundai Xcient 2017 yılında 60.000 global satış hedefi ile bu yılın ikinci yarısında satışa sunulacak. Hyundai Peru ve Rusya dahil olmak üzere yurtdışı pazarlarda yeni bir araba için olayları tutmak için ayarlanır.
2013 Seul Motor Show sırasında, Hyundai ticari araç adanmış ayrı standında Xcient, CNG hibrid otobüs ve elektrikli otobüs de dahil olmak üzere, sekiz model toplam görüntüler.
Hyundai Motor Hakkında
1967 yılında kurulan Hyundai Motor Co iki düzineden fazla otomatik İlgili bağlı ortaklıkların ve bağlı kuruluşları ile, Hyundai Motor Grubu haline geldi. Hyundai Motor - Brezilya, Çin, Çek Cumhuriyeti, Hindistan, Rusya, Türkiye ve ABD dahil olmak üzere Güney Kore dışında yedi üretim üsleri vardır - 2012 yılında dünyada 4,4 milyon araç sattı. 80.000 üzerinde dünya çapında istihdam Hyundai Motor, büyük yolcu araçları, SUV ve ticari araçlar için küçük de dahil olmak üzere ürün line-up tam sunar.
Hyundai Motor ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap mevcuttur.

 


Hyundai Motor's Heavy Duty Truck Xcient
Makes Its World Debut at the 2013 Seoul Motor Show
- With improved styling and efficiency, the new truck is expected to raise Hyundai’s presence in the global commercial vehicle market
March 28, 2013 – Hyundai Motor Company’s commercial division today unveiled its new heavy duty truck Xcient at the 2013 Seoul Motor Show. The next generation of Trago, which debuted in 2006, returns with greater styling and a variety of improved features.
The Xcient is expected to set new standards in the heavy duty truck market with an impressive combination of grand, dynamic style, best-in-class fuel economy and spacious cabin room. The name ‘Xcient’ was made combining XC, the biggest unit measuring data, and the word ‘efficient,’ conveying the truck’s power and efficiency.
“The Xcient is the result of Hyundai Motor’s relentless pursuit of excellence and technology innovation,” said Hanyoung Choi, Hyundai Motor’s Vice Chairman. “We believe that this new vehicle will help us achieve our goal of becoming a major player in the commercial vehicle market.”
The Xcient, which took three years and 200 billion won of investment to develop, offers a full lineup including cargo, tractor and dump. From the early development stages, truck customers’ needs and market trends were fully reflected.
The wide grille strengthens its confident look, while side character lines add to its bold yet sophisticated image.
The cabin height was increased by 330 mm to 1,895mm, giving drivers more space. The width of the bed inside the cabin has also been increased to 800mm from 650mm, optimizing the truck for long distance driving. The 1,046 L storage room offers more convenience as well.
The Xcient comes with two diesel engines: 10L H-engine, with maximum output of 420ps, maximum torque of 200kg•m, and Powertech engine, with maximum output of 520ps, maximum torque of 255kg•m.
Due to improved engine performance, the new model’s fuel economy has been enhanced by seven percent from the previous model. In addition, the new model boasts enhanced durability resulting from improved components, including dump spring, twin clutch and air suspension, making the truck more economically efficient by lowering maintenance costs.
The Xcient adopted a number of convenience features for the first time in the commercial vehicle market, such as driver seat with cold/warm air ventilation, button-start. In particular, Hyundai’s advanced in-vehicle telematics service ‘Blue Link’ was included for the first time in its commercial vehicles.
Hyundai Xcient will go on sale in the second half of this year with a target of 60,000 global sales by 2017. Hyundai is set to hold events for the new car in overseas markets including Peru and Russia.
During the 2013 Seoul Motor Show, Hyundai displays a total of eight models, including the Xcient, CNG hybrid bus and electric bus at a separate booth dedicated to commercial vehicles.
About Hyundai Motor
Established in 1967, Hyundai Motor Co. has grown into the Hyundai Motor Group, with more than two dozen auto-related subsidiaries and affiliates. Hyundai Motor - which has seven manufacturing bases outside of South Korea including Brazil, China, the Czech Republic, India, Russia, Turkey and the U.S. - sold 4,4 million vehicles globally in 2012. Hyundai Motor, which employs over 80.000 worldwide, offers a full line-up of products including small to large passenger vehicles, SUVs and commercial vehicles.
Further information about Hyundai Motor and its products is available at www.hyundai.com.

HYUNDAI TRUCKS TRAGO XCIENT NEW 2015 YENİ TIR KAMYON ÇEKİCİ RESİM MODEL

HYUNDAI TRUCKS HYUNDAI TRAGO HYUNDAI XCIENT NEW HYUNDAI TRUCKS HYUNDAI TRUCKS 2015 YENİ TIR KAMYON ÇEKİCİ RESİM MODEL

 
 

HYUNDAI TIR ÇEKİCİ KAMYON YORUMLARI